Menyknapp

Ansatte

Bilde av Michael Befus

Michael Befus

Sivilarkitekt MNAL / Daglig leder
T: 975 14 886
mike@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Marlene Nordgård Brandsdal

Marlene Nordgård Brandsdal

Interiørarkitekt
T: 454 27 989
marlene@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Kathrine Hesthag

Kathrine Hesthag

By- og Arealplanlegger
T: 919 08 072
kathrine@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Torstein Vehusheia

Torstein Vehusheia

Sivilarkitekt MNAL
T: 916 35 299
torstein@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Kristina Dybedal

Kristina Dybedal

Interiørarkitekt, Studio IN
T: 412 47 456
kristina@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Alf Petter Mollestad

Alf Petter Mollestad

By- og Arealplanlegger
T: 996 37 643
alfpetter@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Ane Nordby Falkenhaug

Ane Nordby Falkenhaug

Master i arkitektur MNAL
T: 993 72 329
ane@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Anne Severinsen

Anne Severinsen

Byplanlegger / Urban designer
T: 90428408
anne@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Benjamin Gustavsen

Benjamin Gustavsen

Teknisk tegner
T: 906 38 193
benjamin@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Una Nadarevic

Una Nadarevic

Sivilarkitekt
T: 903 04 155
una@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Boris Petrovski

Boris Petrovski

Master i arkitektur MNAL
T: 451 12 562
boris@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Mathias Tvedt

Mathias Tvedt

Sivilarkitekt MNAL
T: 970 29 797
mathias@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Adi Dukic

Adi Dukic

Byplanlegger / Urban Designer
T: 452 62 344
adi@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Tamas Erdelyi

Tamas Erdelyi

Sivilarkitekt MNAL
T: 90834339
tamas@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Stefan Hunziker

Stefan Hunziker

Sivilarkitekt, MNAL
T: 468 50 565
stefan@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Lise Amalie Henriksen Grure

Lise Amalie Henriksen Grure

Administrativ koordinator
T: 953 09 799
lise@trollvegg.no

Les mer