Menyknapp

Ansatte

Bilde av Michael Befus

Michael Befus

Sivilarkitekt MNAL & daglig leder
T: 975 14 886
mike@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Benedicte Kimo Skinnarland

Benedicte Kimo Skinnarland

Administrasjonsleder
T: 91728225
benedicte@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Marlene Nordgaard Brandsdal

Marlene Nordgaard Brandsdal

Interiørarkitekt MNIL & partner
T: 454 27 989
marlene@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Kathrine Hesthag

Kathrine Hesthag

By- og Arealplanlegger
T: 919 08 072
kathrine@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Ane Nordby Falkenhaug

Ane Nordby Falkenhaug

Master i arkitektur MNAL & partner
Ane er i permisjon til mars 2024

Les mer
Bilde av Kristina Dybedal

Kristina Dybedal

Interiørarkitekt
T: 412 47 456
kristina@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Alf Petter Mollestad

Alf Petter Mollestad

By- og Arealplanlegger & partner
T: 996 37 643
alfpetter@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Torstein Vehusheia

Torstein Vehusheia

Sivilarkitekt MNAL & grunnlegger
T: 916 35 299
torstein@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Benjamin Gustavsen

Benjamin Gustavsen

Teknisk tegner
T: 906 38 193
benjamin@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Una Nadarevic

Una Nadarevic

Sivilarkitekt
T: 902 04 155
una@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Simon Stulien

Simon Stulien

Byplanlegger / urban designer
T: 91929272
simon@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Boris Petrovski

Boris Petrovski

Master i arkitektur MNAL & partner
T: 451 12 562
boris@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Mathias Tvedt

Mathias Tvedt

Sivilarkitekt MNAL
T: 970 29 797
mathias@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Tamas Erdelyi

Tamas Erdelyi

Sivilarkitekt MNAL
T: 90834339
tamas@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Adi Dukic

Adi Dukic

Byplanlegger / urban designer
T: 452 62 344
adi@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Stefan Hunziker

Stefan Hunziker

Sivilarkitekt MNAL
T: 468 50 565
stefan@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Jack Hobbs

Jack Hobbs

Sivilarkitekt
T: 91823272
jack@trollvegg.no

Les mer
Bilde av Joann Rexen Busk

Joann Rexen Busk

Arealplanlegger
T: 45131419
joann@trollvegg.no

Les mer